چند روش مراقبت از پوست

مقدمه
رژیم مراقبت از پوست من ، و به طور خاص روال مراقبت از پوست صبحانه من ، بر اساس فصول و وضعیت پوست من تمایل به تغییر دارد. وقتی بهار می رویم ، برای خلاص شدن از شر پوست خشک زمستان و استفاده از پایه های رطوبت (روغن های روغنی و سرم های مرطوب کننده) که سنگین تر (یا چرب) هستند نسبت به نمونه هایی که در زمستان از آنها استفاده می کردم ، بیشتر لایه برداری می کنم.

اما این فقط مربوط به محصولاتی نیست که من از آنها استفاده می کنم ، بلکه به روشی که من از آنها استفاده می کنم. با استفاده از محصولات مراقبت از پوست از موثرترین روش ، مطمئن می شوید که آنها به درستی کار می کنند و در هزینه های مراقبت از پوست گران قیمت خود را هدر نمی دهید.

به عنوان یک قانون سریع انگشت شست ، محصولات مراقبت از پوست باید سبکترین و سنگین ترین استفاده شوند.
بنابراین اگر علاقه مندید دریابید که روال مراقبت از پوست صبح بهاری من به چه صورت است ، برای جزئیات بیشتر ادامه دهید.

مرحله 1: فقط با آب تمیز کنید
صبح ، من فقط با آب تمیز می کنم. از آنجا که من یک تمیز کردن کامل در شب را انجام می دهم ، که در آن آرایش و خاک را از بین می برم ، اغلب صبح هنوز محصول را حس می کنم. راستش را بخواهید ، هنگامی که صبح ها با آب در آب پاک می شوم ، پوست من هیچوقت بهتر از آنچه به نظر می رسد نیست.

اگر تردید دارید ، سعی کنید از اسفنج ژاک استفاده کنید ، که یک اسفنج براق کننده ملایم است که از ریشه konjac ساخته شده است. خشتهای طبیعی به تمیز کردن پوست بدون سلب روغن دوباره کمک می کنند.

روش های مراقبت از پوست در خانه

می خواهید در مورد زیبایی و مراقبت از پوست بدانید؟

راهنمایی مراقبت از پوست برای آقایان

، ,پوست ,مراقبت ,استفاده ,کنم ,تمیز ,مراقبت از ,از پوست ,می کنم ,آنها استفاده ,که من

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلودی|دانلود رایگان محتوا و رسانه آینه‌های بی‌نوا اشتراک gaming آموزش مشاوره خدمات خرید و فروش بیمه اجتماعی در تهران لوازم خانگی ارتباطات بین فرهنگی کتاب خارجی / دانلود کتاب خارجی شیشه آلات آزمایشگاهی آزما تجهیز کارواش بخار